11.08.14

Сьогодні Білоусівський сільський голова Сергій Левченко,  голова ради ветеранів села Василь Десятник  та депутат сільської ради Тетяна Касян привітали із 90-річчям жительку Білоусівки Надію петрівну Сідову.

Гостей радо зустрічала сама іменинниця. Сільський голова вручив Надії Петрівні  подарунок і квіти, побажав міцного здоров’я, сили та наснаги ще на довгі роки.

Надія Петрівна Сідова народилася в селі Білоусівка в простій селянській родині. Вона - ветеран праці. До най­менших дрібниць пам'ятає своє дитинс­тво. Тут у 11 серпня 1924 року народилася, тут піз­нала ціну хліба, бо сама рано почала працювати. На ранній життєвій ниві пережила страшні роки голодомору 1932-33 років, лихоліття війни, го­лодовку 1947 року та відбудову народного гос­подарства країни.

Свою трудову діяльність вона розпочала у колгоспі на різних роботах працювала скрізь де були потрібні жіночі руки  до виходу на пенсію Надія Петрівна .

У 1948 рокі знайшла свою другу половинку  інваліда війни  Віктора Олексійовича, з яким прожили 42 роки ,  народила  та виховала четверо дітей . На даний час проживає з сином та не­вісткою, має 4 онуків, 3 правнуків.

Повернутись