Свято вулиці Шевченка

08.11.13

У рамках підготовки відзначення  200-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 6 листопада в селі Білоусівка відбулося свято вулиці, що носить ім’я поета.

Святкове дійство проходило біля садиби Людмили Дмитрівни Бондар. Тут було розгорнуто виставку декоративно-прикладного мистецтва мешканців вулиці. Учасників свята радо зустрічав народний аматорський фольклорно-автентичний колектив «Родовід» Білоусівського сільського Будинку культури №1 .

Жителів вулиці зі святом сердечно привітали сільський голова Сергій Левченко та депутат сільської ради Валентина Гладун. У своєму виступі Сергій Васильович сказав, що вулиця Шевченка  не є центральною і знаходиться на окраїні села.Нині на ній проживає 113 мешканців.Проте жителі вулиці люди працьовиті і добрі, кожен з них трудився і продовжує трудитися на благо села й односельчан.

На святі прозвучали розповіді майже про всіх жителів вулиці. Добрими словами організатори згадали  найстарших та наймолодших мешканців, багатодітні родини, кращих майстринь-вишивальниць, кращих господинь та господарів.

Захід пройшов у домашній, дружній  атмосфері. В цей день жителі Білоусівки не тільки вшанували пам’ять Великого Кобзаря, але і добре відпочили.

 

Повернутись